NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
Monkey Go Happy Tales

Popis hry
Monkey Go Happy Tales je dalším pokračováním této velmi úspěšné herní série, jejímž hlavním protagonistou je roztomilý opičák. Tentokrát ovšem nebude sám a vy si můžete k hraní online hry vybrat kteréhokoliv člena jeho rodiny. Společně s ním pak na vás čekají čtyři příběhy a v každém z nich zapeklitá záhada, kterou musíte rozluštit. čas vás nebude jakkoliv omezovat, takže si můžete všechno v klidu promyslet a s trochou trpělivosti se určitě doberete až ke zdárnému konci.

Ovládání: pouze myší


SPUSTIT HRU
68 %
pocet hlasu: 1333
Kategorie: Logické
Vydáno: 25.04.2014
Spušteno: 8285 x
Plugin: Flash
Velikost: 6201.4 KBFlash Player Emulator 2022

Toto rozšíření vám umožní hrát Flash hry na libovolné webové stránce v prohlížeči Chrome.

Je to snadné: Klikněte na link pak na ikonu přidat do Chromu a rozšíření udělá veškerou práci za vás. Není třeba stahovat další aplikace, používat staré verze pluginů nebo být bez svých oblíbených her.
Poznámka ke kompatibilitě: Emulátor má omezenou podporu jazyka ActionScript 3 a nemusí fungovat s veškerým obsahem Flash her.
Náhodne vybrané hry online
© Nikee 2005
REKLAMA -  ICONY