NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
Vampire Scent

Popis hry
U hry Vampire Scent se stanete upířím bojovníkem, se kterým se vydáte na zkoumání světa plného nejrůznějších příšer, proti kterým budete bojovat na život a na smrt. V tomto zdařilém RPGéčku nebudete odkázání jenom sami na sebe, ale na svých cestách najdete několik věrných druhů, kteří vám v boji proti příšerám pomohou. Kromě hrubé síly můžete používat kouzla a magii. Pokud se vám ve hře Vampire Scent podaří našetřit nějaké zlaťáčky, můžete je utratit v některém z mnoha obchodů za lepší vybavení pro vaši družinu a získat tak mnohem lepší bojové schopnosti.

Ovládání: pouze myší


SPUSTIT HRU
67 %
pocet hlasu: 1137
Kategorie: Strategie
Vydáno: 20.04.2015
Spušteno: 4912 x
Plugin: Flash
Velikost: 12789 KBFlash Player Emulator 2022

Toto rozšíření vám umožní hrát Flash hry na libovolné webové stránce v prohlížeči Chrome.

Je to snadné: Klikněte na link pak na ikonu přidat do Chromu a rozšíření udělá veškerou práci za vás. Není třeba stahovat další aplikace, používat staré verze pluginů nebo být bez svých oblíbených her.
Poznámka ke kompatibilitě: Emulátor má omezenou podporu jazyka ActionScript 3 a nemusí fungovat s veškerým obsahem Flash her.
Náhodne vybrané hry online
© Nikee 2005
REKLAMA -  ICONY