NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
Snail Bob 3

Popis hry
U této hry se opět setkáte se šnekem dobrodruhem, který se znovu ocitne v maléru. Projde magickou bránou do jiného světa, ve kterém na něj číhá spousta překážek a nebezpečí, s nimiž mu budete muset pomoct. Po cestě se pokuste najít všechny zlatavé hvězdy, jenž pomůžou pozvednout Bobovu skleslou morálku a vám přidají několik ocenění. Pokud se na to cítíte, tak se střemhlav vrhněte do hraní hry Snail Bob 3.

Ovládání: pouze myší


SPUSTIT HRU
66 %
pocet hlasu: 1490
Kategorie: Logické
Vydáno: 14.12.2012
Spušteno: 13834 x
Plugin: Flash
Velikost: 7599.9 KBFlash Player Emulator 2022

Toto rozšíření vám umožní hrát Flash hry na libovolné webové stránce v prohlížeči Chrome.

Je to snadné: Klikněte na link pak na ikonu přidat do Chromu a rozšíření udělá veškerou práci za vás. Není třeba stahovat další aplikace, používat staré verze pluginů nebo být bez svých oblíbených her.
Poznámka ke kompatibilitě: Emulátor má omezenou podporu jazyka ActionScript 3 a nemusí fungovat s veškerým obsahem Flash her.
Náhodne vybrané hry online
© Nikee 2005
REKLAMA -  ICONY