NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
Legend of The Golden Robot

Popis hry
V zemi, do které se vypravíte u této online hry se dobře žilo. Ovšem jen do doby, než-li přišel zlý kouzelník, který s sebou přivedl stovky krutých strašidelných monster, které začaly zemi pustošit. V těchto těžkých časech se našel hrdina, pro něhož nebylo těžké chopit se zbraně a vydat se na dlouhý a nebezpečný boj proti přesile neznámých nepřátel. Věděl totiž, že když se mu podaří najít legendárního zlatého robota, tak se zlým čarodějem velmi rychle zatočí a v zemi opět zavládne klid a mír. Je jenom na vás, abyste tomuto hrdinovi ve hře Legend of the golden robot pomohli dosáhnout jeho cíle. Pokud se vám náhodou stane, že podlehnete nepříteli, nezoufejte, neboť smrti se dá utéct. Teda pokud umíte rychle psát na klávesnici.

Ovládání: pouze myší


SPUSTIT HRU
67 %
pocet hlasu: 1396
Kategorie: Strategie
Vydáno: 08.04.2011
Spušteno: 14240 x
Plugin: Flash
Velikost: 4151.5 KBFlash Player Emulator 2022

Toto rozšíření vám umožní hrát Flash hry na libovolné webové stránce v prohlížeči Chrome.

Je to snadné: Klikněte na link pak na ikonu přidat do Chromu a rozšíření udělá veškerou práci za vás. Není třeba stahovat další aplikace, používat staré verze pluginů nebo být bez svých oblíbených her.
Poznámka ke kompatibilitě: Emulátor má omezenou podporu jazyka ActionScript 3 a nemusí fungovat s veškerým obsahem Flash her.
Náhodne vybrané hry online
© Nikee 2005
REKLAMA -  ICONY