NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
Maker of Arms

Popis hry
Zajisté jste si již vyzkoušeli spoustu herních povolání, ale místo dvorního královského zbrojíře mezi nimi ještě určitě nebylo. Král se chystá do války a potřebuje pro svoji armádu nakoupit spoustu měčů, štítů, palcátů a brnění, které mu máte dodat právě vy. Aby se vám to povedlo, musíte si nejprve postavit danou budovu pro výrobu a nakoupit i dostatek surovin, bez kterých to rozhodně nepůjde.

Ovládání: pouze myší


SPUSTIT HRU
67 %
pocet hlasu: 1333
Kategorie: Strategie
Vydáno: 27.10.2012
Spušteno: 5472 x
Plugin: Flash
Velikost: 1235.3 KBFlash Player Emulator 2022

Toto rozšíření vám umožní hrát Flash hry na libovolné webové stránce v prohlížeči Chrome.

Je to snadné: Klikněte na link pak na ikonu přidat do Chromu a rozšíření udělá veškerou práci za vás. Není třeba stahovat další aplikace, používat staré verze pluginů nebo být bez svých oblíbených her.
Poznámka ke kompatibilitě: Emulátor má omezenou podporu jazyka ActionScript 3 a nemusí fungovat s veškerým obsahem Flash her.
Náhodne vybrané hry online
© Nikee 2005
REKLAMA -  ICONY