NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
WW2 Tank Rush

Popis hry
Usedněte do tanku a vydejte se za nepřátelskou linii, za níž nebudete mít času nazbyt. čeká na vás manévrování mezi nepřátelskýma jednotkama, kličkování mezi kulkama a hlavně likvidace všeho živého a vojensky cenného. Během hry WW2 Tank rush si zároveò můžete doplòovat střelivo, případně posilovat pancíř, abyste to všechno přežili.

Ovládání: pohyb - šipkama nebo A, S, D, W, střelba - myší, pauza - P


SPUSTIT HRU
68 %
pocet hlasu: 1460
Kategorie: Akční
Vydáno: 09.06.2011
Spušteno: 6662 x
Plugin: Flash
Velikost: 1633.1 KBFlash Player Emulator 2022

Toto rozšíření vám umožní hrát Flash hry na libovolné webové stránce v prohlížeči Chrome.

Je to snadné: Klikněte na link pak na ikonu přidat do Chromu a rozšíření udělá veškerou práci za vás. Není třeba stahovat další aplikace, používat staré verze pluginů nebo být bez svých oblíbených her.
Poznámka ke kompatibilitě: Emulátor má omezenou podporu jazyka ActionScript 3 a nemusí fungovat s veškerým obsahem Flash her.
Náhodne vybrané hry online
© Nikee 2005
REKLAMA -  ICONY