NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
Robo Trobo

Popis hry
U této hry online se budete snažit pomoct malému milému robotovi v překonávání překážek na jeho cestě skrz složité bludiště plné nástrah. Pro zdolání každého levelu hry Robo Trobo budete muset použít nejen svůj důvtip, ale zároveò si prověříte svoje pátrací schopnosti, když budete hledat malé součástky pro zprovoznění složitých strojů, ovládajících třeba padací dveře. V některých případech budete dokonce nuceni pracovat v časovém presu, což činí ze hry Robo Trobo vskutku zdařilou zábavu.

Ovládání: pouze myší


SPUSTIT HRU
65 %
pocet hlasu: 1323
Kategorie: Logické
Vydáno: 08.09.2014
Spušteno: 6276 x
Plugin: Flash
Velikost: 9127.8 KBFlash Player Emulator 2022

Toto rozšíření vám umožní hrát Flash hry na libovolné webové stránce v prohlížeči Chrome.

Je to snadné: Klikněte na link pak na ikonu přidat do Chromu a rozšíření udělá veškerou práci za vás. Není třeba stahovat další aplikace, používat staré verze pluginů nebo být bez svých oblíbených her.
Poznámka ke kompatibilitě: Emulátor má omezenou podporu jazyka ActionScript 3 a nemusí fungovat s veškerým obsahem Flash her.
Náhodne vybrané hry online
© Nikee 2005
REKLAMA -  ICONY