NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
Fire Catcher

Popis hry
Vypravte se do podzemních hlubin plných temných zákoutí, ve kterých se skrývají prapodivní duchové. Kromě nich se budete u online hry Fire Catcher vypořádat i s mnoha výbušninami a požáry, který pro vás co by zkušeného hasiče zajisté nebudou problém. I tak si ovšem budete muset dávat pozor na každém kroku a mít svou sekeru stále připravenou k okamžitému použití.

Ovládání: šipkama pohyb nebo A,W,D, Myš - útok, Q - Změna zbraně, E - akční klávesa


SPUSTIT HRU
69 %
pocet hlasu: 1346
Kategorie: Akční
Vydáno: 07.02.2014
Spušteno: 7390 x
Plugin: Flash
Velikost: 7799.5 KBFlash Player Emulator 2022

Toto rozšíření vám umožní hrát Flash hry na libovolné webové stránce v prohlížeči Chrome.

Je to snadné: Klikněte na link pak na ikonu přidat do Chromu a rozšíření udělá veškerou práci za vás. Není třeba stahovat další aplikace, používat staré verze pluginů nebo být bez svých oblíbených her.
Poznámka ke kompatibilitě: Emulátor má omezenou podporu jazyka ActionScript 3 a nemusí fungovat s veškerým obsahem Flash her.
Náhodne vybrané hry online
© Nikee 2005
REKLAMA -  ICONY