NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
Notebook Wars 3

Popis hry
A je tu další pokračování této zdařilé akční hry, v níž se opět se svým letounem vydáte do nepřátelského území. Pro přežití je potřeba nejen sestřelovat všechny letouny protivníka, ale také zároveò precizně kličkovat mezi střelami určenými k vaší likvidaci. Nezapomeòte ani na sbírání zlaťáků, za které si mezi jednotlivými koly hry Notebook Wars 3 můžete nakoupit mnohá vylepšení.

Ovládání: pouze myší, bomba - E


SPUSTIT HRU
69 %
pocet hlasu: 1145
Kategorie: Akční
Vydáno: 16.11.2013
Spušteno: 6603 x
Plugin: Flash
Velikost: 4371.6 KBFlash Player Emulator 2022

Toto rozšíření vám umožní hrát Flash hry na libovolné webové stránce v prohlížeči Chrome.

Je to snadné: Klikněte na link pak na ikonu přidat do Chromu a rozšíření udělá veškerou práci za vás. Není třeba stahovat další aplikace, používat staré verze pluginů nebo být bez svých oblíbených her.
Poznámka ke kompatibilitě: Emulátor má omezenou podporu jazyka ActionScript 3 a nemusí fungovat s veškerým obsahem Flash her.
Náhodne vybrané hry online
© Nikee 2005
REKLAMA -  ICONY