NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
Diggy

Popis hry
Pod povrchem země leží svět plný nerostného bohatství, které se v během online hry Diggy budete snažit vytěžit. Se svojí malou vrtací soupravou si najdete to nejnadějnější místo a poté se už pustíte do samotného vrtání. Vyvrtanými štolami se můžete pohodlně pohybovat, sbírat v nich nalezené zlato a drahokamy a v případě potřeby také použít radar pro nalezení správného směru pro následující vrt. Za vydělané peníze poté zlepšujete svůj vrták, výdrž baterie a dosah radarových paprsků.

Ovládání: šipkama pohyb nebo A,S,D,W, vrtání myší, radar - E


SPUSTIT HRU
66 %
pocet hlasu: 1408
Kategorie: Oddechovky
Vydáno: 07.11.2013
Spušteno: 9760 x
Plugin: Flash
Velikost: 4400.5 KBFlash Player Emulator 2022

Toto rozšíření vám umožní hrát Flash hry na libovolné webové stránce v prohlížeči Chrome.

Je to snadné: Klikněte na link pak na ikonu přidat do Chromu a rozšíření udělá veškerou práci za vás. Není třeba stahovat další aplikace, používat staré verze pluginů nebo být bez svých oblíbených her.
Poznámka ke kompatibilitě: Emulátor má omezenou podporu jazyka ActionScript 3 a nemusí fungovat s veškerým obsahem Flash her.
Náhodne vybrané hry online
© Nikee 2005
REKLAMA -  ICONY