NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
Angry Sheep

Popis hry
Hra Angry sheep rozhodně provětrá vaše mozkové závity na sto procent. Vašim úkolem bude dostat ovce k farmáři, který se jim postará o letní sestřih. Jenomže cesta samotná bude zapeklitým oříškem. Během ní na vás budou čekat spousty překážek, které je potřeba překonat díky speciálním schopnostem, kterými můžete na chvíli obdařit libovolnou z ovcí. A tak budete kopat, vrtat, skákat, plachtit či střílet bazukou, a to vše jen proto, abyste na své cestě uspěli.

Ovládání: pouze myší


SPUSTIT HRU
68 %
pocet hlasu: 1218
Kategorie: Logické
Vydáno: 02.08.2013
Spušteno: 6198 x
Plugin: Flash
Velikost: 1958.7 KBFlash Player Emulator 2022

Toto rozšíření vám umožní hrát Flash hry na libovolné webové stránce v prohlížeči Chrome.

Je to snadné: Klikněte na link pak na ikonu přidat do Chromu a rozšíření udělá veškerou práci za vás. Není třeba stahovat další aplikace, používat staré verze pluginů nebo být bez svých oblíbených her.
Poznámka ke kompatibilitě: Emulátor má omezenou podporu jazyka ActionScript 3 a nemusí fungovat s veškerým obsahem Flash her.
Náhodne vybrané hry online
© Nikee 2005
REKLAMA -  ICONY