NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
Renegade Racing

Popis hry
Máte rádi závodění a je vám úplně jedno v čem se závodí? Tak v tom případě je tato hra to pravé ořechové pro vás. Souboje kolo na kole zde budou společně svádět motorové stroje všech typů a tvarů od motorky po autobus. Kromě toho, že bude vašim cílem zvítězit na každé trati se u online hry Renegade racing budete snažit plnit i vedlejší úkoly, za které budete finančně odměněni. Po každém závodě na vás čeká garáž, v níž si můžete dvoje vozítko buď vylepšit, nebo koupit úplně nové.

Ovládání: pohyb - šipky nebo A,S,D,W, skok - mezerník nebo X


SPUSTIT HRU
68 %
pocet hlasu: 1426
Kategorie: Závodní
Vydáno: 10.03.2013
Spušteno: 15995 x
Plugin: Flash
Velikost: 6828.7 KBFlash Player Emulator 2022

Toto rozšíření vám umožní hrát Flash hry na libovolné webové stránce v prohlížeči Chrome.

Je to snadné: Klikněte na link pak na ikonu přidat do Chromu a rozšíření udělá veškerou práci za vás. Není třeba stahovat další aplikace, používat staré verze pluginů nebo být bez svých oblíbených her.
Poznámka ke kompatibilitě: Emulátor má omezenou podporu jazyka ActionScript 3 a nemusí fungovat s veškerým obsahem Flash her.
Náhodne vybrané hry online
© Nikee 2005
REKLAMA -  ICONY