NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
Penguins Attack 4

Popis hry
Blížící se zima opět přilákala hromady tučòáků, před jejichž drtivým náporem je potřeba se bránit. K tomu ve hře Penguins attack 4 dostanete k dispozici několik obranných věží, které snad zastaví všechny příchozí tučòáky. Ve hře nechybí ani sbírání peněz a postupně vylepšování jednotek. Tím nejdůležitějším však bude správné taktické rozmístění obranných věží, které můžou donutit protivníka k zběsilému kličkování po mapě, během kterého snadno sejmete každého útočníka ve smokingu.

Ovládání: pouze myší


SPUSTIT HRU
68 %
pocet hlasu: 1375
Kategorie: Strategie
Vydáno: 13.11.2012
Spušteno: 7767 x
Plugin: Flash
Velikost: 5422.6 KBFlash Player Emulator 2022

Toto rozšíření vám umožní hrát Flash hry na libovolné webové stránce v prohlížeči Chrome.

Je to snadné: Klikněte na link pak na ikonu přidat do Chromu a rozšíření udělá veškerou práci za vás. Není třeba stahovat další aplikace, používat staré verze pluginů nebo být bez svých oblíbených her.
Poznámka ke kompatibilitě: Emulátor má omezenou podporu jazyka ActionScript 3 a nemusí fungovat s veškerým obsahem Flash her.
Náhodne vybrané hry online
© Nikee 2005
REKLAMA -  ICONY