NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
We Are Friends

Popis hry
Tři kamarádi Xomo, Yomo a Zomo byli zajati a uvězněni v továrně na puzzle, která skýtá velmi nebezpečná místa. Zde je jako rukojmí drží padouch jménem Gumo, který požaduje tučné výkupné. Jenomže ve chvíli, kdy tři kamarádi nejsou pod dozorem, začínají okamžitš hledat cestu jak utéct. A právě k tomu potřebují vaši pomoc. Tak neváhejte a najděte ve hře We are friends bezpečnou cestu, kudy by se dalo prchnout z této továrny.

Ovládání: pouze myší


SPUSTIT HRU
65 %
pocet hlasu: 1343
Kategorie: Logické
Vydáno: 08.03.2012
Spušteno: 7519 x
Plugin: Flash
Velikost: 2531 KBFlash Player Emulator 2022

Toto rozšíření vám umožní hrát Flash hry na libovolné webové stránce v prohlížeči Chrome.

Je to snadné: Klikněte na link pak na ikonu přidat do Chromu a rozšíření udělá veškerou práci za vás. Není třeba stahovat další aplikace, používat staré verze pluginů nebo být bez svých oblíbených her.
Poznámka ke kompatibilitě: Emulátor má omezenou podporu jazyka ActionScript 3 a nemusí fungovat s veškerým obsahem Flash her.
Náhodne vybrané hry online
© Nikee 2005
REKLAMA -  ICONY