NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
Ancient Alchemist

Popis hry
Vypravte se do alchymistické laboratoře, ve které se budete snažit co nejefektivněji odbourávat barevné kostky. Každé kolo online hry Ancient alchemist má trochu jiná pravidla, ale pokaždé se musíte kostek co nejrychleji zbavovat, aby nepřerostly únosnou mez. Pro odbourání kostek stačí najít stejnobarevnou sousedíci trojici či větší útvar, který po odkliknutí zmizí.

Ovládání: pouze myší


SPUSTIT HRU
68 %
pocet hlasu: 1443
Kategorie: Logické
Vydáno: 09.02.2012
Spušteno: 8076 x
Plugin: Flash
Velikost: 1806.2 KBFlash Player Emulator 2022

Toto rozšíření vám umožní hrát Flash hry na libovolné webové stránce v prohlížeči Chrome.

Je to snadné: Klikněte na link pak na ikonu přidat do Chromu a rozšíření udělá veškerou práci za vás. Není třeba stahovat další aplikace, používat staré verze pluginů nebo být bez svých oblíbených her.
Poznámka ke kompatibilitě: Emulátor má omezenou podporu jazyka ActionScript 3 a nemusí fungovat s veškerým obsahem Flash her.
Náhodne vybrané hry online
© Nikee 2005
REKLAMA -  ICONY