NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
Rich Mine 2 Xmas Pack

Popis hry
I když venku není po sněhu ani památky, tak Vánoce se už neúprosně blíží a musí se na ně začít připravovat i Santa Claus. Aby každý z vás mohl pod stromečkem najít hromadu milých dárečků, bude je muset Santa nejprve získat a v tom bude potřebovat vaši pomoc. V každém kole je potřeba dostat jednu baòku do jeho pytle a cestou posbírat co nejvíce sněhových vloček. Zároveò se během hry online Rich mine Xmas pack musíte dávat pozor na různá stvoření, která by vám mohla váš dokonalý plán zhatit.

Ovládání: pouze myší


SPUSTIT HRU
66 %
pocet hlasu: 1356
Kategorie: Logické
Vydáno: 19.12.2011
Spušteno: 14118 x
Plugin: Flash
Velikost: 8310.6 KBFlash Player Emulator 2022

Toto rozšíření vám umožní hrát Flash hry na libovolné webové stránce v prohlížeči Chrome.

Je to snadné: Klikněte na link pak na ikonu přidat do Chromu a rozšíření udělá veškerou práci za vás. Není třeba stahovat další aplikace, používat staré verze pluginů nebo být bez svých oblíbených her.
Poznámka ke kompatibilitě: Emulátor má omezenou podporu jazyka ActionScript 3 a nemusí fungovat s veškerým obsahem Flash her.
Náhodne vybrané hry online
© Nikee 2005
REKLAMA -  ICONY