NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
Sim Taxi Berlin

Popis hry
Pokud se chcete vypravit do Berlína, tak máte jedinečnou možnost projet si ho v taxíku u online hry Sim taxi Berlin a ještě si u toho vydělat nějaké peníze. Stačí se pouze projíždět městem bez nehod a jakmile uvidíte nějakého zákazníka, tak ho co nejrychleji dopravte na místo určení. Vaše auto není nerozbitné a občas potřebuje natankovat, tak si dávejte pozor, abyste neskončili předčasně. Stejně tak se snažte vyhýbat místní policii, se kterou se občas dostanete do honičky. Ta většinou končí pokutou, ale občas se vám podaří uniknout a budete za to náležitě finančně ohodnoceni.

Ovládání: šipkami, Mezerník - tankování benzínu, R - přepnutí rádia


SPUSTIT HRU
62 %
pocet hlasu: 1598
Kategorie: Závodní
Vydáno: 19.01.2011
Spušteno: 14654 x
Plugin: Flash
Velikost: 3949.9 KBFlash Player Emulator 2022

Toto rozšíření vám umožní hrát Flash hry na libovolné webové stránce v prohlížeči Chrome.

Je to snadné: Klikněte na link pak na ikonu přidat do Chromu a rozšíření udělá veškerou práci za vás. Není třeba stahovat další aplikace, používat staré verze pluginů nebo být bez svých oblíbených her.
Poznámka ke kompatibilitě: Emulátor má omezenou podporu jazyka ActionScript 3 a nemusí fungovat s veškerým obsahem Flash her.
Náhodne vybrané hry online
© Nikee 2005
REKLAMA -  ICONY