NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
Submachine 6

Popis hry
Pokud se vám v horkém létě ještě neuvařil mozek, tak ho rozhodně využijete u hry Submachine 6 s podtitulem The Edge. V ní se dostanete do tajuplné krychle, které vás přenese na pusté a neznámé místo. A zde začíná vaše dobrodružství a spousta logických problémů, které budete muset ve hře Submachine 6 The Edge vyřešit, abyste se odtud dostali živí. Všude kolem vás budou jen samé stroje a mechanismy, které budete muset přechytračit.

Ovládání: pouze myší


SPUSTIT HRU
68 %
pocet hlasu: 1301
Kategorie: Logické
Vydáno: 15.12.2010
Spušteno: 8331 x
Plugin: Flash
Velikost: 3289.1 KBFlash Player Emulator 2022

Toto rozšíření vám umožní hrát Flash hry na libovolné webové stránce v prohlížeči Chrome.

Je to snadné: Klikněte na link pak na ikonu přidat do Chromu a rozšíření udělá veškerou práci za vás. Není třeba stahovat další aplikace, používat staré verze pluginů nebo být bez svých oblíbených her.
Poznámka ke kompatibilitě: Emulátor má omezenou podporu jazyka ActionScript 3 a nemusí fungovat s veškerým obsahem Flash her.
Náhodne vybrané hry online
© Nikee 2005
REKLAMA -  ICONY