NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
Power Bike

Popis hry
Noční ulice velkoměsta přímo lákají k tomu, aby jste do nich vyrazili se svojí motorkou. U hry power bike se vydáte přímo na místní skládku, která nabízí rozličný terém pro akrobatické kreace při zdolávání překážek, které budou na trati rozesety. Hodnotí se čas, za který se vám povede bezúhonně projet každý z levelů hry Power bike.

Ovládání: šipkami, P - pauza


SPUSTIT HRU
67 %
pocet hlasu: 1456
Kategorie: Závodní
Vydáno: 18.11.2010
Spušteno: 12199 x
Plugin: Flash
Velikost: 3534.3 KBFlash Player Emulator 2022

Toto rozšíření vám umožní hrát Flash hry na libovolné webové stránce v prohlížeči Chrome.

Je to snadné: Klikněte na link pak na ikonu přidat do Chromu a rozšíření udělá veškerou práci za vás. Není třeba stahovat další aplikace, používat staré verze pluginů nebo být bez svých oblíbených her.
Poznámka ke kompatibilitě: Emulátor má omezenou podporu jazyka ActionScript 3 a nemusí fungovat s veškerým obsahem Flash her.
Náhodne vybrané hry online
© Nikee 2005
REKLAMA -  ICONY