NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
Misson Racing

Popis hry
Máte závodnickou duši a chcete si vyzkoušet zběsilou jízdu? Pak neváhejte a pusťte se do hry, ve které budete plnit nejrůznější úkoly ve svém autíčku. Budete sbírat a převážet peníze, jindy vozit šéfoovu dceru za školy. Postupně se dostanete k lepším autům a navštěvujte svého mechanika, protože ostatní účastníci se vás budou snažit zničit.

Ovládání: šipkami, mezerník - přeskočení dialogů


SPUSTIT HRU
65 %
pocet hlasu: 1497
Kategorie: Závodní
Vydáno: 08.08.2010
Spušteno: 9814 x
Plugin: Flash
Velikost: 5883.4 KBFlash Player Emulator 2022

Toto rozšíření vám umožní hrát Flash hry na libovolné webové stránce v prohlížeči Chrome.

Je to snadné: Klikněte na link pak na ikonu přidat do Chromu a rozšíření udělá veškerou práci za vás. Není třeba stahovat další aplikace, používat staré verze pluginů nebo být bez svých oblíbených her.
Poznámka ke kompatibilitě: Emulátor má omezenou podporu jazyka ActionScript 3 a nemusí fungovat s veškerým obsahem Flash her.
Náhodne vybrané hry online
© Nikee 2005
REKLAMA -  ICONY